Наслідки азартних та комп'ютерних ігор
Термін «комп’ютерна залежність» вперше був використаний в 1990 році. Психологи її класифікують, як форму емоційної «наркоманії». Для залежного підлітка стає важливим не результат гри, а її процес, у якому він втрачає контроль над часом. Факти свідчать, що більшість 16-18 літніх юнаків, які мають доступ до Інтернету та грають у он-лайн ігри, місяцями, а то й роками не виходять з дому!
Ігроманія
Поширення ігроманії з кожним днем зростає . Майже на кожному кроці знаходиться підпільний гральний заклад . В кожній сім*ї є комп’ютер . І не потрібно думати , де знайти 100 грамм , де дістати дозу наркотика – тут все доступно без всяких зусиль .
Ігроманія 2
Ігрова залежність формується з цілком нешкідливого захоплення комп`ютерними іграми чи гральними автоматамиі і вонане стосується фізичного здоров*я людини , а викликає лише підвищені емоції . Цим вона відрізняється від таких видів залежності , як алкоголізм чи тютюнопаління , що прямо впливають на фізичний стан людини .Тому ігроманія дуже схожа з психічними розладами.
Лікування ігрової залежності
Нервово – психічні зв’язки людини, котра страждає ігровою залежністю, встановлені винятково на гру. Зовні, як правило, пацієнт дещо флегматичний, спокійний, емоційно стриманий. Внутрішньо, навпаки, апатичний, заперечує наявність проблеми, неохоче говорить про фінансові заборгованості, пов’язані з нею.